معرفی آزمایشگاه

اشتراک گذاری پست

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on email
Share on print

آزمایشگاه پاتوبیولوژی مهراد از سال 1393 مشغول ارائه خدمات تشخیص طبی و پاتولوژی به مردم عزیز میهنمان است و از زمان تاسیس خود تا کنون تجربیات آزمایشگاهی موفقی را پشت سر گذاشته است.

ازآنجا که دقت و سرعت، اصل اولیه و شرط لازم تمام امور تشخیصی-درمانی است، این آزمایشگاه با کادر فنی مجرب، تجهیزات پیشرفته و تلاشی مضاعف، سعی در این مهم داشته و در مسیر دستیابی به این هدف، موفق به کسب برنامه‌ ملی کنترل کیفی EQAP شده است.

از اهداف مهم آزمایشگاه مهراد  دستیابی به بالاترین سطح استاندارهای روز جهانی و پذیرش طیف وسیع تری از بیماران و همچنین ارائه خدمات بروز به مراجعین و در نهایت نیز برخورداری از میزان حداکثر رضایتمندی آن ها می باشد.

این آزمایشگاه دارای بخش‌های پاتولوژی و بالینی بوده و با ارائه تست های غیر تهاجمی تشخیص پیش از تولد اختلالات کروموزومی NIPT ، تا به حال نتایج بسیار موفقی در پیشگیری از بروز بیماری‌های مادرزادی داشته است. آزمایشگاه مهراد همچنین به عنوان گامی دیگر در جهت ارتقاء کیفی تست‌های غربالگری دوران بارداری در زمینه‌ غربالگری بیماری‌های متابولیک نوزادان با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تکنولوژی های روز دنیا  فعال بوده و با تمام توان در حال کمک به کاهش اثرات بیماری‌های متابولیک، با تشخیص دقیق و زودهنگام این بیماری‌ها می‌باشد.

دیگر زمینه‌های فعالیت آزمایشگاه مهراد عبارتند از:

•  ژنوتایپینگ ویروس HPV و سایر بیماری های مقاربتی
•  جوابدهی سریع پاتولوژی
•  تعیین جنسیت از هفته هفتم بارداری
•  پانل آزمایش های مربوط به نازایی
•  پانل آزمایش های بیماری های گوارشی
•  پانل آزمایشات طب کار و جوابدهی ساعتی به شرکت طرف قرارداد

نمایش پست های بیشتر

حروف اختصاری آزمایشات

FBS قند خون ناشتا MCHC غلظت متوسط هموگلوبین WBC شمارش گلبول های سفید RBC شمارش گلبول های قرمز HB هموگلوبین HC هماتوکریت(درصد گلبول های قرمز

بیماری های کلیه

– آسیب حاد کلیه (AKI): وقفه ناگهانی در کارکرد کلیه را نارسایی حاد کلیه یا آسیب کلیه می گویند. عواملی نظیر خونریزی شدید، کم آبی

تمامی حقوق وبسایت متعلق به آزمایشگاه پاتوبیولوژی مهراد می باشد©