مسئول فنی : دکتر فاطمه سرمدی
متخصص آسیب شناسی تشخیصی و بالینی

آزمایشگاه پاتوبیولوژی مهراد

انجام کلیه آزمایش های تخصصی و فوق تخصصی

" وقتی می توان بهترین بود، خوب بودن کافی نیست "

اراک، خ شهید بهشتی، چهار راه هلال احمر، ساختمان غدیر

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی مهراد از سال 1393 مشغول ارائه خدمات تشخیص طبی و پاتولوژی به مردم عزیز میهنمان است و از زمان تاسیس خود تا کنون تجربیات آزمایشگاهی موفقی را پشت سر گذاشته است.

ازآنجا که دقت و سرعت، اصل اولیه و شرط لازم تمام امور تشخیصی-درمانی است، این آزمایشگاه با کادر فنی مجرب، تجهیزات پیشرفته و تلاشی مضاعف، سعی در این مهم داشته و در مسیر دستیابی به این هدف، موفق به کسب برنامه‌ ملی کنترل کیفی EQAP شده است.

از اهداف مهم آزمایشگاه مهراد  دستیابی به بالاترین سطح استاندارهای روز جهانی و پذیرش طیف وسیع تری از بیماران و همچنین ارائه خدمات بروز به مراجعین و در نهایت نیز برخورداری از میزان حداکثر رضایتمندی آن ها می باشد.

این آزمایشگاه دارای بخش‌های پاتولوژی و بالینی بوده و با ارائه تست های غیر تهاجمی تشخیص پیش از تولد اختلالات کروموزومی NIPT ، تا به حال نتایج بسیار موفقی در پیشگیری از بروز بیماری‌های مادرزادی داشته است. آزمایشگاه مهراد همچنین به عنوان گامی دیگر در جهت ارتقاء کیفی تست‌های غربالگری دوران بارداری در زمینه‌ غربالگری بیماری‌های متابولیک نوزادان با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تکنولوژی های روز دنیا  فعال بوده و با تمام توان در حال کمک به کاهش اثرات بیماری‌های متابولیک، با تشخیص دقیق و زودهنگام این بیماری‌ها می‌باشد.

دیگر زمینه‌های فعالیت آزمایشگاه مهراد عبارتند از:

•  ژنوتایپینگ ویروس HPV و سایر بیماری های مقاربتی

•  جوابدهی سریع پاتولوژی

•  تعیین جنسیت از هفته هفتم بارداری

•  پانل آزمایش های مربوط به نازایی

•  پانل آزمایش های بیماری های گوارشی

•  پانل آزمایشات طب کار و جوابدهی ساعتی به شرکت طرف قرارداد

اشتراک گذاری پست :

نمایش پست های بیشتر :